Kredyt samochodowy DB Kredyt

DB Kredyt

Sprawdź całą ofertę on-line

DB Kredyt
Najważniejsze parametry DB Kredyt:
Kwota kredytu [PLN]: od 5000 do 130000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Minimalny wkład własny:
Wcześniejsza spłata:
Oprocentowanie:
Maksymalny okres kredytowania: 6 lat
Prowizja:
Maksymalny wiek pojazdu:
Finansowanie pojazdu:
Dodaj własną opinię o DB Kredyt, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Mariusz
Czy ktoś brał kredyt samochodowy w db Kredyt? Ja u nich zostałem pozytywnie zweryfikowany, ale nie znam tego banku i nie chciałbym wpaść w jakieś bagno. Będę wdzięczny za wszelkie info na temat tego banku. Oprócz db Kredytu złożyłem wniosek w PKO BP, ale tam niestety mój wniosek o kredyt samochodowy został odrzucony.
Autor: Mikołaj
Znam ten bank śladowo. W mojej miejscowości, ktora liczy około 50000 mieszkańców, niestety nie sprostał konkurencji wiele obecnych tutaj banków. Widać, że mieszkańcy mojego miasta nie mieli zbyt wielkiego zaufania do tego banku. Też wiele zależy w jakiej miejscowości mieszkasz, jeżeli w jednym z większych miast Polski to chyba placówi-oddziału nie zlikwidują. A jak w mniejszej miejscowości to później po likwidacji będziesz miał problem z utrzymywaniem kontaktu. Kontakt na odległośc napewno jest utrudniony. Też wiele mówi za siebie, ze PKO BP odrzucił Twój wniosek kredytowy. Może dbkredyt przyzna ci kredyt, ale ponosząc większe ryzyko, będzie Cię kosztował o wiele więcej.
Autor: MARYNARZ
Jestem marynarzem , chciałbym wziąć kredyt na samochód wysokości 45000zł na okres 3 lat . Czy ktoś może mi udzielić jakichkolwiek wskazówek Dziękuje pozdrawiam.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.