Kredyt samochodowy Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

Sprawdź całą ofertę on-line

Santander Consumer Bank
Kredyt samochodowy Santander Consumer Bank możesz przeznaczyć na zakup dowolnego pojazdu, nie ważne ile ma kół (samochód, motorower czy motor) i ile ma lat (nowy czy używany).
Najważniejsze parametry Santander Consumer Bank:
Kwota kredytu [PLN]: do 150000 PLN do 100% wartości pojazdu + koszty
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata: 80 PLN
Oprocentowanie: do 7 %
Maksymalny okres kredytowania: 8 lat
Minimalny wkład własny: 0%
Prowizja: do 10 %
Maksymalny wiek pojazdu: do 16 lat
Finansowanie pojazdu:
Rozpatrzenie wniosku:
Marża:
Ubezpieczenie:
Dodaj własną opinię o Santander Consumer Bank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: iga
Warunki tego kredytu nie takie znów najgorsze, żeby tylko obsługa i podejście banku było nieco lepsze.
Autor: Anita
Przeglądałam różne statystyki oraz rankingi i w większości na pierwszym miejscu był właśnie ten kredyt samochodowy w Santader Consumer Bank. Bardzo dużo osób go zachwala, więc wydaje mi się, że jest godny zastanowienia się. To, co mnie przekonuje do niego to bez wątpienia to, że nie jest wymagany żaden wkład własny oraz to, że oprocentowanie może wahać się tylko do 7 %. Czekam na opinie osób, które już wzięły ten kredyt i mogą coś więcej na temat tego kredytu.
Autor: Barbara
Przed wzięciem kredytu samochodowego długo studiowałam oferty banków. Co oferta to skreślałam, bo wiele rzeczy mi się nie podobało albo powodowało zbyt duże koszta otrzymania tego kredytu. ale kiedy zaznajomiłam się z ofertą kredytu na samochód Banku Santander to od razu wiedziałam, że podejmę wszelkie starania, aby dostać w Santander Consumer Bank kredyt na nowy samochód. skontaktowałam się z doradcą tego banku, odzew był natychmiastowy i szybko umówiliśmy się na spotkanie. Doradca przedstawił mi zaskakująco dobre warunki, a że miałam wkład własny lepiej na tym skorzystałam, dostałam szereg obniżek począwszy od oprocentowania aż do mniejszej prowizji od udzielonego kredytu. Wszelkie formalności i decyzja przyznania kredytu w tym banku trwała bardzo krótko.
Autor: Marta
Firma nie jest zbyt popularna, ale mimo to chciałam sprawdzić ich ofertę. Myślałam, że banki, które się reklamują będą mieć wyższe oprocentowania, bo wiadomo, wszystko jest w cenie, koszty reklam itd. Jestem zadowolona z mojego damskiego samochodu :) Chłopak się śmieje, że tylko na drobne zakupy się nadaje, ale ja go nie słucham :) Rozłożyłam raty na 5 lat, nie mam żadnych problemów z obsługą banku ani z umową. Po prostu dokładnie się z nią zapoznałam, wypytałam o resztę i o nic się nie muszę martwić.
Autor: Rysiek
Miałem do czynienia z tym bankiem i kredytem samochodowym. Trafiłem dobrze, bo kredyt był tani, obsługa na wysokim poziomie i bank nie wymagał aż tak dużo dokumentów jak to bywało w innych bankach. Nawet udało mi się wynegocjować bardzo korzystne warunki dla mojego kredytu samochodowego. Obniżono mi prowizję, przyznano dogodne warunki kredytu i ogólnie bardzo dobrze doradzono mi jakie najlepsze opcje kredytowania wybrać. Widać, że Santander Bank jest nastawiony na jak najlepszą obsługę, a nie tylko i wyłącznie tylko sprzedać kredyt i jak najwięcej zarobić. Polecam!!!  
Autor: natka
Najlepiej właśnie poczytać, popytać ludzi, którzy w danym banku zaciągnęli kredyt. Wtedy oni są mądrzejsi właśnie o swój portfel. Faktycznie po spłacie kredytu kredytobiorca ma pełen obraz jak drogi był kredyt i jakie są możliwości, aby kredyt był tańszy. Wiadomo, że im krótszy okres kredytowania to najlepszy kredyt, mniejsze odsetki, a czasami i koszty obsługi tego zaciągniętego kredytu. Niektóre banki prowadzą ostrą konkurencję, mocny marketing, że to u nich jest tanio itp. Ale nie zawsze na to wychodzi, bo przecież ktoś za koszty reklamy, marketingu musi zapłacić, a zawsze jest to niestety finalny odbiorca.
Autor: Kinol
Tak z ciekawości zajrzałem do oferty Santader Banku i po zapoznaniu z ogólnymi warunkami kredytu samochodowego udałem się do oddziału tego banku. Interesowało mnie tylko dpożyczenie 30% kwoty jaką chciałem wydać na mój wymarzony używany samochód. Pracownica banku wszelie moje wątpliwości rozwiała w kilka minut, nie było żadnego nacisku na sprzedanie mi kredytu, ale po prostu podała mi wszelkie informacje i kruczki. I dlatego zdecydowałem się na podpisanie umowy kredytowej, ponieważ banki jest przejrzysty, pracownicy banku są uczciwi i kredyt jest tańszy od konkurencji.
Autor: gerard
Nie wiadoma jest jaka polityke kredytową w szczególności kredytów samochodowych będzie prowadził Santander Bank kiedy uporządkuje swoje sprawy związane z kupnem Banku Zachodniego wBK. Czy przejmie polityke BZ WBK czy nadal bedzie prowadził taka samą jak prowadził tutaj w Polscejako santander Bank. Bank Zachodni nie miał zbytnio dobrych kredytów samochodowych w swoim portfelu kredytów, ale szlysząłem, ze byc może Bank Zachodni WBK zniknie jako samodzielny bank i wszelkie oddziały firmy BZ wBK przejęte zostaną przez Santander Bank.
Autor: gerard
Nie wiadoma jest jaka polityke kredytową w szczególności kredytów samochodowych będzie prowadził Santander Bank kiedy uporządkuje swoje sprawy związane z kupnem Banku Zachodniego wBK. Czy przejmie polityke BZ WBK czy nadal bedzie prowadził taka samą jak prowadził tutaj w Polscejako santander Bank. Bank Zachodni nie miał zbytnio dobrych kredytów samochodowych w swoim portfelu kredytów, ale szlysząłem, ze byc może Bank Zachodni WBK zniknie jako samodzielny bank i wszelkie oddziały firmy BZ wBK przejęte zostaną przez Santander Bank.
Autor: napik
Polecam taki kredyt samochodowy w Santander Banku, ponieważ taki kredyt samochodowy w tym banku posiadam na zakupiony samochód. Mają niskie oprocentownie, koszty obsługi takiego kredytu i na tle konkurencji wypada oferta kredytów amochodowych tego banku bardzo dobrze. Bo porównałem wiele ofert kredytów samochodowych i okazało, że w Santander Banku zapłacę najniższą ratę miesięczną kredytową, włąśnie taką w chwili obecnej płacę. A obsługa tego banku jest rzetelna i konkretna. Niwidzę w tym banku żadnych minusów, a tylko same plusy.
Autor: Marynat
Czy ktoś wie czy można wziąć nadal kredyt walutowy na samochódw Santander Banku?
Autor: Koleś
Znając nasze banki to chyba za bardzo nie. oferta ofertą, a rzeczywistość jest inna. Takie coś zastosiowały banki przy kredytach hipotecznych, że kredyty walutowe oczywiście w ofercie są, ale obostrzenia są takie, ze trudno je obejść, a najważniejszym kryterium są dochodyy. Dochody muszą być udokumentowane dobrze i bardzo wysokie, więc w takim przypadku przy kredycie samochodowym, jeżeli nie spełniasz takich kryteriów, to niestety możesz o takim kredycie samochodowym w walucie obcej zapomnieć.
Autor: Gość
kiedy obniżki kredytu z tytułu obniżek stóp procentowych podwyżki już były
Autor: Gość
dobre pytanie podwyżki były tu stopa procentowa nieco ponad trzy procent a bank nic, zero odzewu jak podwyższyli to momentalnie zmiany a teraz od listopada żadnych zmian, tato ma auto w mercedesie i na bieżąco zmiany robią i ma obniżki a santander chyba śpi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.