Kredyt samochodowy mBank

mBank

Sprawdź całą ofertę on-line

mBank
Sposobem na wymarzone cztery kółka jest kredyt samochodowy mBanku, gdzie decycję kredytową otrzymasz w 15 minut i nieistotne jest czy auto jest z salonu, sprowadzone z zagranicy, czy kupione od osoby fizycznej.
Najważniejsze parametry mBank:
Kwota kredytu [PLN]: do 100000 PLN
Waluty kredytu: CHF, EUR, PLN
Minimalny wkład własny:
Wcześniejsza spłata: 0%
Oprocentowanie: od 8.86 % w PLN
Maksymalny okres kredytowania: 10 lat
Prowizja: do 5 %
Maksymalny wiek pojazdu: do 15 at
Finansowanie pojazdu: do 125 %
Dodaj własną opinię o mBank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Paweł
Jestem zainteresowany otrzymaniem kredytu na samochód, mam pytanie : czy ubiegając się o kredyt muszę mieć już wybrany samochód? ( chciałbym kupić samochód używany od osoby fizycznej).
Autor: POKO
Z tego co mi wiadomo to nie musisz mieć wybranego konkretnego auta przy wypełnianiu wniosku o kredyt. Dopiero w przypadku pozytywnej decyzji i podpisywaniu umowy będzie już potrzebny konkretne dane samochodu.  
Autor: Karol_K
Jakiś czas temu złożyłem internetowy wniosek o kredyt samochodowy w mBanku. Do tej pory nie dostałem żadnej informacji, nikt się ze mną nie skontaktował. Jak myślicie co mam zrobić? Zadzwonić na infolinię czy może jeszcze raz wypełnić wniosek ?
Autor: Anita
Na pewno nie składaj jeszcze raz wniosku bo w mBanku jest taka zasada, że jeden wniosek blokuje drugi. Ja bym zadzwoniła na infolinie z numerem wniosku.
Autor: Sylwek
Najbardziej odpowiadały mi warunki z mBanku i nie rozczarowałem się jakością obsługi. Do przyznania kredytu założono mi bezpłatne konto i z niego pobierane są raty - co oszczędza mój czas i nie muszę o tym nawet pamiętać, wszystko idzie automatycznie. Dostałem zniżkę na ubezpieczenie i za jednym zamachem skorzystałem również z tego :) Moje wspaniałe Audi A4 pięknie się prezentuje :) Ponieważ kupiłem nowy samochód to mogłem rozłożyć raty maksymalnie na 10 lat, co jest mi bardzo na rękę. Korzystnie, wygodnie i bezpiecznie.
Autor: gerard
Sylwek!!! Na tak długi okres masz kredyt na samochód. Za 10 lat jak będzie te twoje a4 wyglądać, a ile kosztować? Ja w taki interes nie wszedłbym nigdy!!! Ale to kwestia swoich upodobań. Ale o kredytach w mBanku tych samochodowych słyszałem wiele dobrego. Że szybko i sprawnie przebiega rozpatrzenie wniosku, że w supermarkecie ubezpieczeń mBanku można kupić na zakupione auto dobre i tanie polisy AC i OC. Trochę jednak dziwi mnie, że mBank potrafi skredytować tak stary samochód piętnastoletni!!! Nie przyczyniają się do tego, aby po Polsce jeździć nowszymi i nowoczesnymi samochodami.
Autor: gerard
Do Karola_K: najlepszym kontaktem z mBankiem jest próba telefoniczna na ich infolinię. Wszelkie inne sprawy typu na przykład wniosek jak to w internecie załatwia się właśnie za pośrednictwem internetu. Ale pewne problemy, które już były robione za pośrednictwem klawiatury komputera lepiej wyjaśniać drogą telefoniczną. Kilka razy zdarzyły mi się nieporozumienia z mBankiem, ale wszystko załatwiałem pozytywnie sprawy z uczynnymi i miłymi konsultantami z tego banku. Na pewno bezproblemowo załatwisz swoje sprawy, tam nikt nie robi utrudnień. Zwłaszcza kiedy chodzi o dobro klienta, potencjalnego klienta banku.
Autor: Valva
Podoba mi się oferta kredytowa mBanku w zakresie kredytów samochodowych. warunki kredytu uważam za dobre, ale najlepsza jest możliwośc wzięcia przez marynarza kredytu na samochód. Chyba lepiej na statek? Żartuje, przecież marynarze na pewno po powrocie na ląd jeżdżą samochodami, mają rodziny, ktore też na pewno potrzebują samochód. Ciekwai mnie jeszcze jedna sprawa, a mianowicie dlaczego bank daje 25 procent więcej kredytu niż wartośc kredytowanego samochodu. Może aby właściciel samochodu mógł sobie ten samochód stunningować?
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.